19.07.2020 

Підкресліть усі члени речення Сонце сховалось у вітах дерев. Славко грізно вимахував шаблюкою (Н. Бічуя). Увечері батько починає грати... (Л. Бас). Веселе сонечко сховалось в веселих хмарах весняних (Т. Шевченко). Ясне сонце почало підніматись десь за лісом (П. Мирний). Довкола стирчали лише голі скелі (Т.Білецька). щебечуть солов'ї по молодих садках (О. Довженко) Домашнє завдання

. 26

Пошаговый ответ

14.04.2023, проверен экспертом
Разблокировать ответ

підмет присудок додаток обставина означення

 - - - - - -  .-.-..-.-.-.-.-.

Объяснение:

Сонце сховалось у вітах дерев.

   .-.-.-.-.-   - - - - -

Славко   грізно         вимахував шаблюкою.

  означення    - - - - - - - - -

Увечері батько починає грати...

.-.-.-.-.-.-.  

Веселе       сонечко сховалось в   веселих     хмарах весняних.

означення      означення   .-.-.-.-.-.-. означення

Ясне    сонце почало підніматись десь за лісом.

означ.    .-.-.-.-   - - - - - -

Довкола стирчали лише голі скелі.

.-.-.-.-.-.-.-.   - - - -  - - - - - - - -

Щебечуть солов'ї по молодих садках.

     означ        - - - - - -  

Другие вопросы по предмету

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

порядочны честный добрый человек 

в наше время трудно таких отыскать , но всё таки есть такие люди на земле у таких людей в жизни всё очень хорошо надо быть сильным  человеком и со стальным характером

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

                             Неможливо завжди бути героэм , але завжди потрiбно бути людиною.

   Всi дiвчатка розумiють ,що хлопцi не хочуть бути слабаками. Тому вони випробовують свою силу на дiвчатах. Але не завжди треба бути героэм...Треба бути трохи людиною...Зрозумiти , що кого ти б*эш то йому боляче. Ще можуть хлопцi завдати шкоду, покалiчити когось. Проте це може бути не тiльки з дiвчатами, а й з хлопцями з класу,з паранельного i таке iнше.

  Iнколи i дiвчата б*ють хлопцiв , але це не часто.

 Та це не все!Навiть дорослi люди деколи можуть битися.

Але на все життя запам*ятати треба те ,що кривдити слабших - це слабкiсть! 

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Образ Марусі Чурай — це образ з легенди, ми не знаємо досте­менно, чи жила вона насправді. Найімовірніше Маруся Чурай справді жила на Полтавщині у XVII ст., складаючи пісні, яких співала вся країна, а деякі з них співають і досі.

Якою видається читачеві Маруся? Це дівчина, яка мала дар від Бога: не тільки дар співати й складати пісні, але дар кохати, бути щирою та чистою .

Марусю називають у романі голосом, піснею й душею народу. Вона, напевне, такою і є. На долю дівчини припадає багато випро­бувань, життя зрештою надламує її душу, вона ніби втрачає свій голос, втрачає здатність жити легко й радіти життю, але душевна чистота, прагнення кращого якщо не для себе, то для свого народу залишається з Марусею до останніх її днів.

Образ Марусі Чурай — образ митця свого часу, який органічно зливається з образом України. Постать реальної дівчини з народу, обдарованої чарівним голосом і поетичним світосприйняттям, виростає до символу, ніби вбираючи в себе духовний потенціал Вітчизни. За словами Івана, Маруся — це голос України, душа її. «Звитяги наші, муки і руїни безсмертні будуть у її словах»,— каже про поетесу Іван Іскра. Таку ж характеристику дає дівчині и гетьман Богдан Хмельницький, який говорить, що «п пісні — як перло многоцвітне, як дивен скарб серед земних марнот».

Одна із багатьох, і, в той же час, одинока Маруся Чурай... Дівчина з легенди.

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

піднявся, звівся, встав

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент
    Скласти доповідь на тему "Наші рідні потребують нашої уваги" пропоную так:
    З раннього дитинства нас оточують рідні люди, які піклуються про нас та наше здоров'я. Це матуся з татусем, бабусі та дідусі, тітки та дядьки. Вони переймаються нашим фізичним та душевним станом, допомагають у скрутну хвилину. Ми, бувши маленькими, бігли до матусі з найменшими неприємностями - розбитими колінками чи сваркою з найліпшим другом. І вона віддавала всю себе, підтримуючи та лікуючи нас. З полином часу більшість втрачає зв'язок з близькими людьми, яким ми були такі дорогі. А вони мовчки терплять і ковтають  ці образи, бо, знову ж таки, для них наш добробут є основним.
    Не варто забувати рідних та близьких навіть у прості будні. Згадаймо про бабуню та дідуся, які робили все для нашого щастя. Зателефонуймо їм, спитаймо про їхнє здоров'я та життя. А як часто ми стали спілкуватись з батьками? Дні йдуть, перше місцо починають посідати друзі. Та більшість вже забуває все те, що мама з татом робили для нас. Спитаймо їх, як минув їх день, що цікавого сталось на роботі, що їх турбує і що болить. Адже це зовсім не важко! Цінуймо близьких та пам'ятаймо, що наші рідні потребують нашої уваги!
Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

за УКРАЇНСЬКОЮ міфологією калина символизує вогонь, сонце,безперервність життя,вічну любов,українське козацтво і  єдність нації.мабуть тому в фольклорі вона стала символом нашої Батьківщини.
   У давнину калину садили біля кожної хати.Нею прикрашали весільний каковай,гільце молодої,її клалі на труну козаків.У багатьох народних піснях використовується образ калини.

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

СМІХОВИ́ННИЙ, КОМІ́ЧНИЙ, КУРЙО́ЗНИЙ, АНЕКДОТИ́ЧНИЙ, ЗАБА́ВНИЙ, ПОТІ́ШНИЙ

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

це просто речення .у них немає спільного смислу.

 . 1. Облітає листячко з кленів,дубів  . 2. Відцвіли яблуні,груші . 3. Відітають у теплі краї качки і гуси . 4. Готуються до зимового сну їжаки,ведмеді.

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Дружба, в моєму розумінні - це певний зв'язок між людьми, що грунтується на почутті прив'язанності, дружньої симпатії, любові. Особисто для мене, друг - це людина, якій довіряєш майже як собі, тому друзів в мене дуже мало, але багато приятелів. Друг це той, хто розділить з тобою повність й радості й печалі, до в скрутну хвилину, але й сам може у будьякий момент попросити й тебе про поміч. Тобто цей зв'язок грунтується на спільній й симпатії один до одного. 

Але, нажаль, не всі розуміють дружбу так, як я.  Нажаль, деякі люди використовують дружбу, щоб отримати від свого "друга" усе, що їм хочеться, й тоді, коли все розкривається, обманутий друг втрачає віру в людей. Але, як то кажуть, це вже зовсім інша історія)))

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент
Питання "ЩО?"