28.03.2022 

олень нужно, написати твор-роздум «що може зробити мене щасливим» «Что может сделать меня счастливым»

. 17

Пошаговый ответ

09.04.2023, проверен экспертом
Разблокировать ответ

ответ:Часто кожна людина замислювалася над тим, що робить її щасливою у певний період її життя. Хтось вважає, що щастя – це здоров'я рідних та друзів, хтось – нормальна заробітна плата на роботі, а хтось – просто його власне життя. Щасливе життя – це те, чого прагне будь-яка людина у цьому світі. Це виходить через те, що через постійні життєві труднощі іноді прокидається спрага влаштування майбутнього таким чином, щоб можна було чітко сказати, що «Я щасливий»

Объяснение:.

Другие вопросы по предмету

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Мені довелося довго чекати на довгождану зустріч.

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Дзвоник

Дзвоник ▬ це трав'яниста  рослина з великими блакитними квітами. Цвітуть дзвоники у червні та липні. Розкішним трав'яним килимом усміхається земля. Синіють у ньому ніжні келишки лісових дзвіночків. У кожній квіточці ▬ маленький молоточок. Повіяв легенький літній вітерець. Торкнувся молоточок до пелюсточки, і полинув ніжний дзвін. 

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

З давніх-давен український народ використовував вишивку. Вішивка існує не тільки як прикраса, а ще є і оберегом. Раніше дівчата до заміжжя повинні були вишити рушник, який на све життя оберігав молоду сім'ю від життєвих негараздів. Мати випроводчаючи сина в далеку дорогу завжди вишивала йому сорочку, в свою роботу вона вкладала свою любові молитви на щасливу дорогу.

Кожен регіон україни має свої особливі орнаменти вишивки. Вишивають майже всі речі побуту: рушники, одяг, постільну білизну, килими. А які красиві вишиті ікони.

Давайте пам'ятати про звичаї нашого народу і продовжувати їх.

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Сонце виявилося сьогодні ясне.Вчора найясніше.Позавчора якнайясніше.А позапоза вчора щонайясніше!

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Опис рослини Дерево або чагарник 1,5-5 м висоти або великий чагарник з сімейства розоцвітих (Rosaceae) з повстяної-опушеними молодими стеблами і листям. Листя яйцеподібні або шірокоелліптіческіе (5-10 см довжини і до 7,5 см ширини). Квітки поодинокі, з п'ятьма шерстисто-опушеними чашолистки, п'ятьма бе-лимі або рожевими пелюстками, багато-чисельними фіолетовими або жовтими тичинками, маточкою з пятігнездная нижньою зав'яззю.

Плід - яблуко раз-особистої форми і розмірів, з багато-чисельними насінням. Маса одного плоду досягає 2 кг. Цвітіння Цвіте в квітні - червні, плоди дозрівають у серпні - вересні. Місця проживання.

Поширення Дико айва росте на Кавказі і в Середній Азії, Азербайджані, Грузії, Дагестані. Хімічний склад Лікувальне значення мають плоди та насіння айви.

У плодах міститься 5-12% цукрів, до 5% кислот (у тому числі яблучної і лимонної), дубильні і пектинові речовини, вітамін С (око-ло 20 мг%), ефірна олія. Насіння айви покриті матовою білуватою плівкою, яка містить до 20% слизових речовин. Медицина Завдяки терпким властивостям плоди айви з давніх пір застосовують в натуральному вигляді і у вигляді відвару при проносах і кровотечах.

При тріщинах заднього проходу і випаданні прямої кишки роблять припарки з соку. Чай з плодів айви вживають як сечогінний засіб при набряках серцево-судинного походження. У сучасній народній медицині проти проносів і кровотеч із внутрішніх органів застосовують також відвари насіння. У Закавказзі поширене вживання чаю з насіння при кашлі та гострих респіраторних захворюваннях. Відваром насіння полоскати горло при ангінах. Його ж застосовують у косметиці для пом'якшення шкіри.

З свіжої айви готують екстракт, що містить залізо, який застосовують при недокрів'ї та інших захворюваннях. Варені плоди використовують як протиблювотний засіб і при хворобах печінки. З насіння айви отримують слиз, що служить мягчітельним і обволікаючим засобом.

Застосовують слиз всередину (по 1 столовій ложці 3-4 рази на день) при гастроентеритах колітах і метеоризмі, трахеїтах і бронхітах, а також зовнішньо при опіках і подразненнях шкіри. Її застосуванням домагаються також зменшення місцевого дратівної дії інших лікарських речовин і уповільнення їх всмоктування. Слиз отримують шляхом струшування насіння з теплою водою. Готують її з розрахунку 10 г насіння на склянку води.

Причому насіння не слід подрібнювати, оскільки в цьому випадку з них буде вилучатись отруйний глікозид амігдалин (в насінні міститься близько 0,5% амігдалин, що додає їм легкий запах гіркого мигдалю). Застосування Плоди айви добре можуть зберігатися до весни. Вживають айву як гарнір до м'яса і дичини, як приправу до національних страв. Міститься в них (більше в шкірці) ефірну олію надає стравам тонкий аромат і кислуватий смак.

На підприємствах громадського харчування і в домашніх умовах консервують зварене з плодів пюре. Широко використовують айву для приготування дуже смачного варення, джему, компотів, желе, мармеладу, цукатів та ін Це цікаво Понад 4 тис. років тому введена в культуру як плодову рослину.

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

         Ето наверное из ДПА?

  Ось і гроза пройшла.Ласкаве сонечко выглянуло із-за хмар.Сонечко знов зігріває землю.На доріжках великі калюжі.Все знов повилазило із своїх  норок.Джмелі знов заджижчали над запашними та яскравими квітками.Все довкола знов ожило.

 

 

Ну как?

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Хлібом годує українців щедра земля.

Куди не закине людину життя- пам`ятай про свою Батьківщину.

Працею заробляй свій хліб.

Треба бути моторним у праці.

Наш обов'язок- дати їм останній. 

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Хто черговий у класі?  Діти,не збирайте незнайомих грибів! Соловейко співає веселу пісеньку. Як гарно у осінньому лісі! или .

Українська мова Українська мова
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

                                   Як птахи будують гнізда

Птахи будують гнізда кожен по-своєму. У щиглика гніздо заслане пір`ям.Дятли влаштовують гнізда у дуплах.Пташенята повзають по голому дну.Синиця ж обов`язково нанесе сухої м`яти, трави.Ремез плете своє гніздо із пухнастого сім`я тополі, осики, моху і трави.У гніздах деяких великих птахів знаходять яскраві м`ячі, барвисті речі.