1.Прочитай оповідання Спиридона Черкасенка "Воронько"
2. Склади план оповідання

. 29

Пошаговый ответ

10.04.2023, проверен экспертом
Разблокировать ответ

I. Вступ.

1.1. Опис місця дії та головного героя - Спиридона Черкасенка.

II. Розвиток подій.

2.1. Знайомство з воронкою.

2.2. Опис взаємодії героя та воронки.

2.3. Воронка стає невід'ємною частиною життя героя.

2.4. Перешкоди на шляху дружби з воронкою.

2.5. Розв'язка конфлікту.

III. Кінцівка.

3.1. Опис того, як воронка змінила життя героя.

3.2. Висновок про те, що навіть маленька тварина може вплинути на життя людини.

IV. Епілог.

4.1. Заключні роздуми героя про воронку та їхню дружбу.

4.2. Висновок про те, що взаємодія з тваринами може мати значний вплив на життя людини.

Объяснение:

якось так

Другие вопросы по предмету

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

А.Дімаров написав у "Блакитній дитині" про своє дитинство. Розповідь була дуже щира, смішна й спонукаюча до осмислення життя. Блактна дитина - "янгол ", якого приводять у приклад сину автора . Але той був звичайним хлопцем , в якого була велика кількість пригод . Інколи вони були смішними, а інколи закінчувалися болісно й повчально.

Бажаючи сподобатися дівчинці, Толя поліз у чужий садок, який охороняв страшний собака. Був спійманий, зраджений друзями й осоромлений. За останнє й помстився.

Автор розповідає, як вони сміялися постійно з вчитиля, що заікався. Як бажали отримати хоч трохи уваги від улюбленної вчительки. А потім до й одружитися з іншим вчителем, закидавши яйцями її коханого-тракториста. А бажаючи виділитися і взявши жабку до рота, випадково проковтнув бідненьку, а потім ще довго прислухався до неї у своєму животі.

Багато пригод, велика вдячність матері , вчителям - ось про що цей незабутній твір.  

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Книга - мій вірний друг і порадник
    
     Книга — це скарбниця знань, яка містить духовні надбання багатьох попередніх поколінь. У моєму житті книга завжди посідала важливе місце. Я пам'ятаю враження раннього дитинства, коли я познайомився зі своїми першими книжками — українськими казками — які мені читала мама. Згодом, навчившись читати, я відкрив для себе захоплюючий та дивовижний світ, який дарують нам книги. Які це прекрасні відчуття — розгорнувши милі сторінки, поринути у світ, який створив письменник своєю майстерністю, слідкувати за життям улюблених персонажів, вболіваючи за них та майже зливаючись з ними.
    
     Книги — морська глибина,
     Хто в них пірне аж до дна,
     Той хоч і труду мав досить,
     Дивнії перли виносить.
     (І. Франко)

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

1. Завдання вчительки 2. Насмішки  майбутнього майстра велосипедного  спорту 3. Добра бабуся, та дід Трохим. 4. Дорога до лісового озера. 5. Страшна розповідь про химеру 6. Таемниця. І нічна варта. 7. Вивчення бібліотеки. 8. Митькозавр Стеценка із Юрківки. 9. Велечезні сліди на березі. 10. Невдала операція “Курка”. 11. Нічний розіграш Васі. 12. Майбутні пригоди хлопців.

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

І ось через декілька хвилин я вже занурилась у інший світ – світ дуже цікавої книги, де мої однолітки Ява Рень і Павлуша Завгородній, по іншому – Іван Васильович і Павло Денисович дуже веселі, винахідливі та дружні хлопці. Надзвичайно захопило мене те, що хлопці дуже хотіли стати винахідниками. В їхніх мріях було викопати метро під свинарником, зробити підводний човен, вони намагаються влаштувати справжню кориду з коровою Контрибуцією, беруть участь у театральних постановах разом з однокласниками – звичайно, все це не без пригод і не без гумору!

Найяскравішою подією книги для мене стала історія, яку розповідав Павлуша. Ця історія сталася з Явою. Коли він через переекзаменовку, з Павлушею поїхав шукати острів посеред плавнів, щоб там жити як Робінзон Крузо. А натомість Павлуша прозвав Яву Робінзон Кукурудзо. Багато гумору у цій ситуації, але як приємно, що друг підтримав Яву та не покинув у скрутну хвилину.

Хлопці один одному підходять за характером, обидва бешкетники. Ява любить морозиво і якось з’їв аж вісім порцій за один раз. А Павлуша полюбляє вареники з вишнею і за раз може з’їсти цілу миску. Друзі – не розлий вода. Читаючи майже детективні історії щоденних клопотів Яви з Павлушею, дивуєшся їх вмінню з гумором ставитися до життя, щирості, здатності на високі й інтенсивні переживання. Вони не бояться помилятися й виправляють власні й чужі промахи з такою ж завзятістю й наполегливістю, як і беруться за нові справи. Ява та Павлуша щиро хочуть стати справжніми героями і ощасливити світ: зробити його кращим, світлішим і щирішим до всіх.

Якщо спитати мене, який герой мені більше припав до душі, мабуть не зможу відповісти на це питання, сприймаю друзів лише разом. Тому найбільшою трагедією книги для мене стала третя частина, коли вони посварилися. Але радувало те, що навіть у сварці хлопці завжди думали лише один про одного. Пригадували своє знайомство на баштані під час гри у єгипетських фараонів на пірамідах з кавунів та інші свої пригоди. Хлопці дуже сумували один за одним, за можливістю поспілкуватися, але гордість не давала їм можливості товаришувати як і раніше. Та якою радісною подією стало для мене примирення товаришів! Зараз я чітко розумію, що треба цінувати дружбу та у сварках не соромитися робити перший крок, щоб розібратися.

На мою думку, трилогія Всеволода Нестайка «Тореодори з Васюківки» – не просто весела дитяча книжка з чудовою мовою і гумором. Це посібник дружби і доброти. І поки на землі буде дружба, книжку Нестайка будуть читати. Я дуже пишаюся тим, що цю книгу читали мої батьки, прочитала її і я та, сподіваюся, будуть читати мої діти.

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Образ Ігоря

Позитивні риси:любов  до рідної землі,хоробрість,мужність,прагнення відстояти свою Батьківщину.

Негативні риси:Нерозсудливість,надмірна завзятість,гордість. 

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

1.Будемо допомагати один-одному.(взаємно тут не потрібно, тому що якщо 1 одному це вже взаємно)
2.Вам потрібно більш відповідально відноситись до роботи.(тому що тут змішані вищий й найвищій ступені порівняння, а цього робити не можна.)
3.У Чернігові нами були відвідані майже всі музеї. (тому що приїхавши тут ні до чього, навіть звучить не гарно)
4.Напередодні було придбано білу тюль.(бо  накануні - такого слов ав укр мові нема, це рос слово укр літерами)

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент
У гостро сатиричній байці «Олениця та Кабан» Григорій Сковорода засуджує пихатість та прагнення до титулів та інших зовнішніх ознак високого статусу. Коли Олениця називає кабана паном кабаном, той ображається і каже, що одержав титул барона. На то Олениця йому відповідає, що «Ми, прості, судимо не за одягом та словами, а за справами». Одержавши титул, Кабан так свинею і залишився, і вчинки його суто свинячі. "Який нечистий їм нашептав на вухо, що ім'я та одяг змінять їхнє буття, а не життя чесне, гідне чину?" - риторично питає Сковорода і цитує грецьке прислів'я: "Мавпа є мавпою і в золотім уборі".
Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Часто ми можемо почути від дорослих, в телепрограмах, прочитати десь в книзі чи іншому інформаційному джерелі, що всім потрібно творити добро. Але багато хто розчарувався в необхідності творити добро, адже з екранів телевізора, з реальних життєвих ситуацій ми можемо побачити, що воно, на жаль, не завжди повертається до тебе тим самим. Так чому ж все-таки треба робити добрі справи? В першу чергу – для себе. Хіба вам не буде приємно, коли людина, якій ви до скаже вам елементарне “дякую”? Творити добро – це моральна потреба будь-якої людини. Адже від чиєїсь посмішки, подяки одразу краще стане на душіАле це не найголовніше, не потрібно корисливо робити добро, робіть це не заради подяки, а просто для того, щоб щиро до людині, і вам самим від цього стане краще.

Робити добро – це просто. Не потрібно боятись подати комусь руку до Для цього не потрібно здійснювати героїчні вчинки, воно проявляється в буденних речах – до бабусі перейти дорогу чи віднести важку сумку, дати їжі бездомній тварині та багато інших повсякденних речах. І той, хто навчиться робити добро просто по волі своєї душі, не чекаючи щось натомість, стане дійсно щасливою, благородною людиною.

Подробнее - на -

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

1.а2.б3.г4.в

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Лось

Великий швидкий

Бігає втікає стомлюється

Мені подобається твір про Лося

Тварина