Придумайте власне закінчення новели "Гер переможений".Любов Пономаренко.

. 20

Пошаговый ответ

29.03.2023, проверен экспертом
Разблокировать ответ

Герард був знищений, але його дух не був зламаний. Він виживав завдяки своїй вольнодумності та непохитній вірі у свої ідеали. Згадуючи своє минуле, Гер зрозумів, що його перемога полягає не у тому, щоб переконати інших, а в тому, щоб залишатися вірним самому собі. Він знайшов своє призначення в тому, щоб допомагати іншим боротися за свої права та свободу. І так він став героєм не лише для себе, але й для тих, хто довіряв йому та хотів бути частинкою його боротьби.

Незважаючи на поразку, Герард відчував, що життя йде далі, і він має ще багато справ на Землі. Його віра в людство не похитнулася, а лише зміцнилася. Він був готовий боротися до кінця своїх днів, щоб кожен міг бути вільним та щасливим. Його перемога полягала у тому, що він не зрадив собі та своїм ідеалам, іншим словом, він був переможений, але не зламаний.

Объяснение:

Другие вопросы по предмету

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Ця фраза означає, що людина дуже давно не споживав їжу і дуже зголоднів

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

1. Софійка захворіла.

2. Прихід Валентина і скасування весілля Сніжаною.

3. Торгівля коралями.

4. Сашко не крав коралі. Софійці соромно.

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

я думаю, это абзац

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Кожен з нас, безумовно, залежить від думки соціуму. Декому важливо, як він виглядає. Дехто хоче не бути білою вороною у власних висловлюваннях. А дехто не може ступити й кроку, не порадившись з оточенням. Звичайно, звертати увагу на людей, що є біля тебе - важливо. Адже інколи вони можуть до порадою та словом. До того ж, часто люди, яким важлива думка соціуму, є совісними. А мати совість дуже важливо.

    Проте, залежати від думки оточуючих не варто. Адже виконуючи те, що диктує тобі оточення, ти можеш стати маріонеткою в чужих руках. Людям подобається керувати та бути лідерами. До того ж, людина, яка звикла робити все за чужими правилами, поступово втрачає власну думку, та й своє "я". Вона стає зовсім не самостійною, їй легше перекласти свої обов'язки на інших. Це не правильно. Я вважаю, що у всьому має бути золота середина. Варто дослухатися порад інших, але робити так, як шепоче власне серденько. Не губімо своє "я", будьмо собою!

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

1) Славко Беркута - надзвичайно спокійний .  Про це свідчать такі слова з повісті: "Славко Беркута підвівся з-за парти, мовчки натягнув пальто і мовчки пішов із класу."

2) Як Славко сам себе лікував: "Прикушував губу, стояв якусь мить зажмурки з болю, а тоді таки йшов."

3)Фехтування для Славка це сенс життя: "Знав з першого ж вечора: фехтування — це те, без чого тепер не обійдеться."

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент
Історія України має багато трагічних сторінок, але найбільшим нещастям для нашого народу стала ліквідація Гетьманщини і перетворення вільного селянина на безправного кріпака. Дуже часто кріпосниками ставали давні вороги українців — польські пани, яким російські самодержці роздавали родючі землі своєї Малоросії. Саме так з’явився у Пісках пан Польський — генерал, що служив у якомусь полку, терся біля вельмож і нарешті за вірну службу отримав село. Уперше прибувши у Піски, що подарувала йому цариця, й відчувши опір вільних людей, новоспечений володар зрозумів, що громада добровільно не вставить свою шию в ярмо, що «волів» потрібно гарненько призвичаїти, щоб самі простягали шию і слухняно виконували волю господаря. І на другий день генерал привів «москалів», котрі швиденько прикладами гвинтівок «роти заціпили» непокірним. Із того все й почалося… «Ляшок» вдається й до мерзенного обману піщан, що братиме з них тільки невелику плату за користування «його» землею. І зрештою вільні колись селяни стали панськими. Уперше біда затесалась у село у вигляді царського генерала, а згодом з’явилася разом з удовою-генеральшою та її синочками. Тепер піщани зрозуміли, що пропали навіки. Кріпосники за короткий час так запрягли «волів» у ярмо, що тепер уже можна було тішитися й насолоджуватися життям щодня. Селяни ходили на панщину по чотири-п’ять днів на тиждень, а крім того, «зносили у двір курей, гусей, яйця». Було з чого панам бенкетувати та в п’яному хмелю гудити своїх «мазеп». Генеральша навіть не спілкувалася зі своїми годувальниками-кріпаками, все йшло через прикажчиків. Її мозок працював тільки над вигадуванням страшних, принизливих покарань своїм дворовим. Спустошене серце генеральші грілося не біля дітей та онуків. Свою любов вона віддала котам. А тим, хто вичісував тих котів, стелив їм постіль, доводилось гірко. З наказу генеральші люто катують веселу дівчину Уляну. Мокрині доводиться прилюдно цілий день мазати панські кухні з мертвим кошеням на шиї, якого вона ненароком придушила. Зовсім зубожіло село, коли осів на батьківщині Василь Семенович Польський. При ньому кріпаки вимушені були працювати на панщині вже шість днів на тиждень. На відміну від генеральші, Василь Семенович спілкувався зі своїми кріпаками. Ще підлітком скуб ровесників за чуба, юнаком цінував красу молодих кріпачок. Пани-кріпосники були не хазяїнами, а хижими експлуататорами. Вони не дбали про землю, про тих, хто на ній працює. З року в рік земля виснажувалася, урожаї падали, село убожіло, морально розкладалося. Пияцтво, злодійство стали звичайними явищами серед кріпаків. Неволя, як той чад, задурманила людям голови.
Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент
1.вступление 
2.Сборы в поход князя игоря 
3. Солнечное затмение 
3.боян в слове 
4.Продолжение пути и объединеие с братом всеволодом 
5.на пути к великому дону 
6.Первая встреча с половцами и победа князя игоря 
7 .Вторая битва и поражение князя игоря 
8..пленение Игоря половцами 
9.вещий сон светослава 
10."Золотое" слово святослава 
11. 11 дней в плену 
12. Плач Ярославны 
13. побег Игоря 
14 Возвращение Игря на родину 
15Восхваление князя игоря
Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

  Соціально-побутова драма - це п'єса з соціально-побутового характеру з гострим конфліктом, який розростається у напрузі. Героями такого твору є звичайні особистості, мотивацію вчинків яких автор досліджує самостійно.

  Найбільш популярний приклад соціально-побутової драми - "Наталка Полтавка" Котляревського, яка вирізняється серед інших драм наявністю національних образів, поєднанням сентименталізму та просвітницького реалізму.

Українська література Українська література
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Всмысле "Рід вишні у творі ...**