29.03.2020 

Хто приймає закони в Україні?

. 5

Пошаговый ответ

05.02.2023, проверен экспертом
Разблокировать ответ

ответ: Закон України представляє собою нормативно-правовий акт, що приймається Верховною Радою більшістю в 226 голосів та підписується Президентом. Якщо йдеться про закони, які вносять зміни до Конституції країни, кількість голосів депутатів Верховної Ради повинна складати не менше 300.

Объяснение:

Другие вопросы по предмету

Право Право
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Неповнолітні працівники мають право:

на скорочену тривалість робочого часу (ст. 193 КЗпПУ): у віці 16—18 років — 36 годин на тиждень; у віці 15—16 років (для учнів віком 14—15, які працюють у період канікул) — 24 години на тиждень (ст. 51 КЗпП);

щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років надаються у зручний для них час.

на виплату заробітної плати за скороченої тривалості щоденної роботи в такому самому розмірі, як працівникам відповідної категорії за повної тривалості щоденної роботи (ст. 194 КЗпПУ);

Звільнення неповнолітнього працівника за ініціативою підприємства допускається лише з відома районної або міської комісії у справах неповнолітніх.

Звільнення на підставах, пов'язаних з реорганізацією, скороченням штату (п. 1 ст. 40 КЗпП), виявленням невідповідності посаді (п. 2 ст. 40 КЗпП)  здійснюється лише у виняткових випадках і не допускається без обов'язкового працевлаштування (ст. 198 КЗпП).

У разі систематичного невиконання працівником без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку; прогулу без поважних причин; неявки на роботу протягом більше 4 місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності і т.д. Проте навіть описані в КЗпП підстави для звільнення носять частково суб’єктивний характер.

Тому закон гарантує право як на оскарження накладеного дисциплінарного стягнення та захист від звинувачень роботодавця, так і на захист від незаконного звільнення. Якщо працівник вважає, що дисциплінарне стягнення, яке застосував роботодавець, необгрунтовано або не відповідає тяжкості вчиненого проступку, він може звернутися до органів, що розглядають трудові спори в порядку, передбаченому КЗпП. Якщо працівник вважає, що звільнений незаконно, він може звернутися в суд.

Слід врахувати, що в разі незаконного звільнення або іншого грубого порушення трудового законодавства стосовно неповнолітнього працівника керівник може бути притягнений до відповідальності за п. 2 ст. 172 Кримінального кодексу і понести покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 нмдг (від 850 до 1700 грн) або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправних робіт на строк до двох років, чи арешту на строк до шести місяців.

1. Ми не знаємо умови роботи десятикласника - мооже вони не віддповідали нормам законодавства

2. Керівник повинен був брати письмові пояснення перед ддоганою

3. Десятикласник має право на поновленння зважаючи на обставини

Право Право
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Например

машина - это аварии (столкновение двух машин, сбить пешехода)

поезд - может сойти с рельс исход очевиден
самолеты в небе могут столкнуться друг с другом если диспетчер неправильно что-то скажет, неправельную даст команду

вот в чем опасность

Право Право
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

Гражданский кодекс РФ

отрасль гражданского права

 

Право Право
Пошаговый ответ
P Ответ дал Студент

овощи (особенно свежие) выдают себя запахом. То есть происходит смешивания молекул воздуха с молекулами запаха овощей. В физике это явления называется - диффузия.