1) так
2) Прислівник
3) Образ дії, причина
4) -
5) Потрібно пропозицію. Але найчастіше обставина
Два,двійка,подвоєння,вдвоє,подвоїти.
Свіжий,свіжість,освіжити,свіженький,свіжина.
Лід,льодяний,льодок,обледеніла,льодяник.
Комп"ютер,комп"ютерний,комп"ютеризація,комп"ютерщик.
Мрія,мрійник,замріяна,мріяти,мрійлива.
Чайка,чаєчка,чайчине.
Бджоли, мурашки – це корисні комахи, і тому необхідно оберігати мурашники, що комахи – це окраса довкілля, деякі з них є надійними його захисниками, комахи «дають» людині ліки, їжу. Але є і шкідливі комахи, які шкодять рослинам, розносять хвороби. Та все ж користь від комах значна більша, ніж шкода, тому корисних комах слід охороняти. Якщо на Землі зникли б комахи, збіднив би рослинний світ. За рослинами зникли б рослинноїдні тварини. Услід за ними почали б зникати хижі тварини. І через кілька сотень або тисяч років Земля б перетворилася на пустелю.
чудово - прекрасно, уміло - вправно, довго - тривало, ясно - світло, ніжно - лагідно, любо - приємно, швидко - жваво, казково - фантастично
Минувся останній день перед Різдвом. Прийшла зимова ясна ніч. Зазорилося. Місяць пишно виплив на небо посвітити добрим людям та всьому мирові, щоб весело було всім колядувати та Христа прославляти.
Мороз брався дужче, як ізрання; зате кругом було так тихо, що за півверстви чулося, як рипить мороз під чобітьми
За містом розгорнувся місцевий парк - чудове місце відпочинку жителів міста.
Швид-ко, по другому никак.
в нас була чудова відпустка. ми їхали на машині тому в нас пішло багато палива.нарешті ми повернулся в рідний дім.в нашому будинку завжди багато гумору.але мама забула сплатити податок який повинна була сплатити ще перед відпусткою
1) В неозначено-особових реченнях дієслово (присудок) завжди у третій особі множини (Вони) минулого, теперішнього і майбутнього часів. Частіше за все це минулий час (для перевірки: Вони робили?)
Варіант Г)
2) Ніколи не буває вставним словом слово Навіть
Варіант А)
Ласкава:ніжна ,лагідна.
Вогкий:вологий, сирий.